آزمايشگاه سرمربی رونالدو رونالدو جام جهانی

آزمايشگاه: سرمربی رونالدو رونالدو جام جهانی کریستیانو جام جهانی سرمربی تیم رئال مادرید سرمربی تیم ملی فوتبال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پاسخ شریفی‌نیا به شایعه ازدواج با رز رضوی در نخستین برنامه تازه دورهمی

محمدرضا شریفی‌نیا در برنامه دورهمی,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون محمدرضا شریفی‌نیا، شب گذشته نخستین مهمان فصل تازه برنامه «دورهمی» با اجرای

پاسخ شریفی‌نیا به شایعه ازدواج با رز رضوی در نخستین برنامه تازه دورهمی

پاسخ شریفی نیا به شایعه ازدواج با رز رضوی در نخستین برنامه تازه دورهمی

عبارات مهم : ازدواج

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون محمدرضا شریفی نیا، شب گذشته نخستین مهمان فصل تازه برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بود.

به گزارش خبرآنلاین، مهران مدیری در نخستین برنامه از فصل سوم برنامه «دورهمی»، رو به روی محمدرضا شریفی نیا، بازیگر پرحاشیه سینمای کشور عزیزمان ایران نشست و با او به گفتگو پرداخت.

مدیری که در ابتدای صحبت هایش با شریفی نیا به سخت بودن گفت وگو با او اشاره کرد، ابتدا از این بازیگر خواست تا راجع به علاقه مندی اش به این حوزه بگوید که شریفی نیا در توضیح گفت: «از همان دوران تحصیل و کلاس های فوق برنامه ای که در مدارس برگزار می کردند، فعالیت های فرهنگی هنری و مناسبت ها را اجرا کردیم و کم کم به کتابخوانی علاقه مند شدم و کتابخانه ای در منزل جهت خودم درست کردم. همچنین بعد از آن مدتی به تئاتر رفتم و بعد از دوران انقلاب اسلامی کارگردانی را شروع کردم و بلافاصله هنگامی که دیپلم گرفتم، معلم شدم.»

این بازیگر پرکار سینما که این روزها فیلم «خالتور» را بر پرده سینماها دارد، راجع به بازی کردن در نقش مردهای دو زنه در سینما اظهار داشت: «من نقش مردهای دو زنه را زیاد بازی کردم و باز هم بازی خواهم کرد. چون با خودم عهد کردم تا زمانی که این هشدار بین خانواده ها نهادینه شود، نقش مرد دو زنه را بازی کنم. من اعتقاد دارم به لحاظ روانشناسی خانواده ها و روانشناسی زن، این فیلم ها یک هشدار است.»

او در بخش دیگری از صحبت هایش به شایعات ازدواجش با رز رضوی، بازیگر سریال «ملکوت» اشاره کرد و گفت: «چند سال پیش در یک برهه زمانی تصمیم گرفتند تعدادی از بازیگران و صورت های معروف را به سفر مکه ببرند و به ما سهمیه حج دادند. در آن سفر هر زن زیر ۴۰ سال بنا به مقررات باید با یک مَحرم آقا سفر می کرد، به همین علت صیغه کوتاه مدتی بین هر دو نفر از زن ها و مردها خوانده شد. در آن سفر ملیکا دخترم هم بود، رز رضوی دوست ملیکا نیز همراه ما بود، این امری طبیعی است ولی جهت ما تبعات داشت و در کشور عزیزمان ایران یک روزنامه با شیطنت این اقدام را ازدواج تلقی کرد​.»

پاسخ شریفی‌نیا به شایعه ازدواج با رز رضوی در نخستین برنامه تازه دورهمی

واژه های کلیدی: ازدواج | بازیگر | برنامه | بازیگران | شریفی نیا | مهران مدیری | محمدرضا شریفی نیا | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs