آزمايشگاه سرمربی رونالدو رونالدو جام جهانی

آزمايشگاه: سرمربی رونالدو رونالدو جام جهانی کریستیانو جام جهانی سرمربی تیم رئال مادرید سرمربی تیم ملی فوتبال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تلاش دي‌کاپريو براي فاصله‌گرفتن از پرونده اختلاس

لئوناردو دي‌کاپريو، هداياي شرکت رد گرانيت را به دولت ايالات‌متحده آمريکا تحويل داد.

تلاش دي‌کاپريو براي فاصله‌گرفتن از پرونده اختلاس

تلاش دي کاپريو براي فاصله گرفتن از پرونده اختلاس

عبارات مهم : اختلاس

لئوناردو دي کاپريو، هداياي شرکت رد گرانيت را به دولت ايالات متحده آمريکا تحويل داد.

به گزارش خبرآنلاين، شرکت فيلمسازي «رد گرانيت»، سال ۲۰۱۲ مجسمه اسکاري را که مارلون براندو براي بازي در فيلم «در بارانداز» گرفته بود، به عنوان کادوي تولد به لئوناردو دي کاپريو هديه کرد. شرکت فيلمسازي «رد گرانيت» تهيه کننده يکي از آثار مشهور دي کاپريو با عنوان «گرگ وال استريت» هست.

تلاش دي‌کاپريو براي فاصله‌گرفتن از پرونده اختلاس

حال بعد از گذشت پنج سال، دي کاپريو به میل خود اسکار مارلون براندو را به همراه چندين هديه ديگر به دولت آمريکا تحويل داده هست. دولت آمريکا در حال تحقيق روي ارتباط احتمالي اين شرکت با پرونده اختلاس و پولشويي سه ميليارد و ۵۰۰ ميليون دلاري مالزيايي هست. رضا عزيز، يکي از بنيان گذاران شرکت «رد گرانيت» پسرخوانده نجيب رزاق، نخست وزير مالزي، متهم به همکاري در اين اختلاس بزرگ است.

براساس پرونده اي که دراين باره، سال گذشته در سيستم قضايي آمريکا گشوده شده است هست، بخشي از پول اختلاس مالزيايي، صرف خريد وسایل لوکس از جمله جواهرات، قايق هاي تفريحي و خريد هدايا براي صورت هاي مشهور شده است هست. در ميان اين وسایل گرانقيمت، آثاري از پيکاسو و ژان ميشل باسکيت هم وجود دارد.

لئوناردو دي‌کاپريو، هداياي شرکت رد گرانيت را به دولت ايالات‌متحده آمريکا تحويل داد.

ژو لو، يکي از سرمايه گذاران شرکت «رد گرانيت»، نقاشي پيکاسو و کولاژ ژان ميشل باسکيت را به دي کاپريو هديه داده هست. سخنگوي دي کاپريو اعلام کرده است که اين بازيگر هدايا را در راستاي کارهاي خيريه بنيادش پذيرفته هست. در هر صورت، اکنون دي کاپريو، هدايا و اسکار مشهور براندو را به مقامات تحويل داده هست؛ البته هنوز مشخص نيست که دامنه اين تحقيقات به فيلم «گرگ وال استريت» و سودي که از جانب آن نصيب دي کاپريو شد هم مي شود يا خير. جندي پيش، دستگاه قضايي آمريکا راجع به منابع تأمين مخارج فيلم «گرگ وال استريت»، که در سال ۲۰۱۳ با کارگرداني مارتين اسکورسيزي و با بازي لئوناردو دي کاپريو توليد شده است تحقيق کرد. در آن پرونده احتمال مي رفت مرتکبين با سرمايه گذاري در اين فيلم، اقدام به پولشويي کرده باشند. ميزان اختلاس به رقم بيش از سه ميليارد دلار مي رسد.

واژه های کلیدی: اختلاس | پرونده | آمريکا | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs